czwartek, 4 czerwca 2015

Good bye!

Byłam tutaj tak dawno temu, że nie mam pojęcia, o czym był ostatni post. Dziś przychodzę z postem ostatnim, pożegnalnym.

Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło, jedne na plus, drugie na minus. Mojej wymarzonej wagi nie udało mi się utrzymać, wróciłam prawie do punktu wyjścia. Mam co zrzucać, nie mam za to planu, ale wiele przemyśleń i tematów do poukładania. Pierwsze, co odkładałam od długiego czasu, to rezygnacja z tego bloga. Byliście dla mnie motywacją, za co dziękuję. Wiem jednak, że muszę motywacji szukać w samej sobie, a nie w Was, Waszych kciukach i wsparciu. 

W planach miałam kiedyś obszerną recezję książki Klaudii Pingot, "SpecBabka". Nie chcę jednak pisać postów, które sztucznie podtrzymywałyby istnienie tego bloga. Kilka słów tej książce jednak się należy. Po pierwsze, przeczytaj ją. Przeczytaj ją, jeśli jesteś na zakręcie, jeśli się wahasz, jeśli utkwiłaś w jakimś punkcie lub w wygodnych konwenansach. Przeczytaj, by uświadomić sobie, że to tak na prawdę Ty trzymasz ten ster, Ty kierujesz tym statkiem. Znajdź w sobie siłę, bo ją masz, nawet jeśli myślisz, że jest inaczej. To nie jest tak, że każdy z nas jest najlepszą wersją siebie już teraz, ale tylko Ty możesz być najlepszą wersją siebie. Po drugie, znajdź czas na reflekcję. Po trzecie, zacznij działać. 
Ta książka nie jest przewodnikiem, nie daje złotych zasad, które 'naprawią' Twoje życie. Ta książka zmusi Cię do przemyśleń, szukania własnych odpowiedzi i własnej drogi.Powodzenia dla Was i dla mnie :)

18 komentarzy:

 1. będę tęsknić.
  trzymaj się.
  pamiętaj, że jesteś silną kobietką :) :*
  wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymaj się :) Może kiedyś wrócisz wtedy daj znać. Powodzenia w walce i nie poddawaj się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, trzymaj się! Nie ma co się poddawać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Zapraszam do mnie: http://odchudzanietruskawkami.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog. Ciekawe informacje. Blog warty polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny, ciekawy blog, powodzenia życzę i zapraszam do mnie na wspólne tematy kom./obs ;) http://eathealthilyandkeepfit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasem trzeba zrobic 1 krok w tył, żeby zrobić 2 do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! Świetne rady :) będę wpadać, częściej i szukać inspiracji... do tej pory korzystałam z http://kcalmar.com/blog/ ;) może i Ciebie zainspiruje!

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzeniaaa! mam nadzieję, że jeszcze będziesz tworzyć takiego równie wspaniałego bloga! pozdrawiam serdecznie i całuję!! trzymam kciuki za ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 10. 70 % skutecznego odchudzania to dieta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pakume raviks mõeldud ravimid erinevate terviseprobleemide kasutades ravim, mis on juba varustatud tera saab ravida haigust täielikult.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń
 12. Powszechny kult ciała i urody spowodował, że tylko niewielka grupa osób jest szczęśliwa. Większość dąży do boskości, zmieniając ciało i ubiory, inwestując w siebie, żeby być jeszcze wspanialszym, eksperymentując z głodówkami i dietami, ale z reguły jest to złe odżywianie. Każdy z tych wynalazków albo niszczy metabolizm albo powoduje efekt jojo. Naprawdę jedynym sposobem jest zaufanie dobremu dietetykowi.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wracaj szybko, a tymczasem sprawdź na moim blogu - u mnie też nie było łatwo.

  http://www.mineraiii.pl/2018/06/14/to-schudlam-czy-nie-schudlam/

  OdpowiedzUsuń